Vánoční fotbalové turnaje

Mladší žáci
Ve středu 22. 12. jsme v tělocvičně naší školy uspořádali vánoční fotbalový turnaj. Dopoledne se společně utkalo osm týmů žáků šestých a sedmých tříd, které byly rozlosovány do dvou skupin. Tempo turnaje bylo vysoké a všichni předvedli velmi kvalitní výkony. Sympatické bylo, že několik týmů nominovalo do svých sestav i děvčata. Největší touhu po vítězství měli nakonec žáci 6.D a zaslouženě celý turnaj ovládli. Na druhém místě se umístila 7.A a třetí místo brala 6.C. Všem srdečně blahopřejeme a přejeme krásné Vánoce.
(p. uč. Tesař a Kubal)

Starší žáci
Nastal čas Vánočního turnaje a po loňské pomlce se konečně podařilo tuto soutěž opět uspořádat. Protože se jedná o jedinečnou možnost změřit síly s ostatními ročníky, rozhodly se nakonec nastoupit všechny třídy. A nebylo jich málo, tentokrát se sešlo devět fotbalových družstev, některé byly doplněny dokonce dívkami. Týmy byly rozděleny do třech skupin a vítězové se později utkali o medaile a sehráli velice pěkné zápasy. Mezitím se hrálo o umístění.
1. místo 8. D, 2. místo 9. A, 3. místo 8. B. Velký dík patří bývalým žákům, kteří nám pravidelně pomáhají.
(p. uč. Láska a Frček)

 

 

 

Comments are closed.