Vánoční fotbalové turnaje

Mladší žáci
Ve středu 22. 12. jsme v tělocvičně naší školy uspořádali vánoční fotbalový turnaj. Dopoledne se společně utkalo osm týmů žáků šestých a sedmých tříd, které byly rozlosovány do dvou skupin. Tempo turnaje bylo vysoké a všichni předvedli velmi kvalitní výkony. Sympatické bylo, že několik týmů nominovalo do svých sestav i děvčata. Největší touhu po vítězství měli nakonec žáci 6.D a zaslouženě celý turnaj ovládli. Na druhém místě se umístila 7.A a třetí místo brala 6.C. Všem srdečně blahopřejeme a přejeme krásné Vánoce.
(p. uč. Tesař a Kubal)

Starší žáci
Nastal čas Vánočního turnaje a po loňské pomlce se konečně podařilo tuto soutěž opět uspořádat. Protože se jedná o jedinečnou možnost změřit síly s ostatními ročníky, rozhodly se nakonec nastoupit všechny třídy. A nebylo jich málo, tentokrát se sešlo devět fotbalových družstev, některé byly doplněny dokonce dívkami. Týmy byly rozděleny do třech skupin a vítězové se později utkali o medaile a sehráli velice pěkné zápasy. Mezitím se hrálo o umístění.
1. místo 8. D, 2. místo 9. A, 3. místo 8. B. Velký dík patří bývalým žákům, kteří nám pravidelně pomáhají.
(p. uč. Láska a Frček)

 

 

 

Comments are closed.
Roky
Poslední příspěvky
Ed Sport news INFO
All the latest school sport and grass roots reports on ED Sport. News, reports, analysis and more.
SEE ALL
Tweets
Please fill all required widget settings!
Contact Info
Praesent quis risus nec mi feugiat vehicula. Sed nec feugiat arcu.
  • Address Line 1
  • (123) 456 789
  • email@example.com