Včera proběhl VELIKONOČNÍ TRH

Každý ví, že štěstí přeje připraveným. Ani my jsme nenechali nic náhodě a uspořádali tradiční Velikonoční jarmark, kde děti ukázaly, co všechno svedou jejich zlaté ruce. Na této akci je krásné, že se vzájemně propojí a podpoří zástupci prvního stupně se staršími spolužáky, naše milé paní kuchařky a vy- rodiče a příznivci naší školy. Vám všem upřímně děkujeme a ze srdce vám přejeme, ať vám naše dekorace dělají dlouho radost.
Kolektiv K17
Comments are closed.
Roky
Poslední příspěvky
Ed Sport news INFO
All the latest school sport and grass roots reports on ED Sport. News, reports, analysis and more.
SEE ALL
Latest Posts
View All
Tweets
Please fill all required widget settings!
Contact Info
Praesent quis risus nec mi feugiat vehicula. Sed nec feugiat arcu.
  • Address Line 1
  • (123) 456 789
  • email@example.com