Velikonoční jarmark

Příští čtvrtek 30.3. od 8:00 do 14:00 hod se již tradičně koná Velikonoční jarmark K17. Těšit se opět můžete na nepřeberné množství nápadů, dekorací a drobných dárků jen tak pro radost a štěstí. Školní kuchyně vytáhne svůj arzenál vyhlášených výtečných těst a  kulaťoučkých mazanců a ani naši žáci nezůstanou pozadu. Jejich výtvory a výrobky v sobě nesou příběh kamarádství, lásky a upřímné dětské radosti. Jste zváni z celého srdce.
Petra Rybárová

Comments are closed.
Roky
Poslední příspěvky
Ed Sport news INFO
All the latest school sport and grass roots reports on ED Sport. News, reports, analysis and more.
SEE ALL
Tweets
Please fill all required widget settings!
Contact Info
Praesent quis risus nec mi feugiat vehicula. Sed nec feugiat arcu.
  • Address Line 1
  • (123) 456 789
  • email@example.com