Velký úspěch v krajském finále

6.12.2022 se konalo KF ve florbalu starších dívek v Rokycanech. Po zasloužené výhře ve skupině jsme se utkaly s Rokycany a při výsledku 1 : 1 po nezdařených nájezdech bojovaly o 3. místo. Výhrou 2 : 0 jsme bronz získaly. Všechna děvčata dala do zápasu všechny síly ve složení brankářka E. Brázdová, Laura jako 2. brankář a střelkyně gólů N. Sotová, K. Antony, D. Karolyi, S. Kitzbergerová a obránci D. Kodadová, I. Rojtová, V. Soldánová, E. Látková, Vanessa Stajková, D. Doktorová a E. Fictumová. Všem děkuji za bojovnost. (pí uč. I. Hašková)

Comments are closed.
Roky
Poslední příspěvky
Ed Sport news INFO
All the latest school sport and grass roots reports on ED Sport. News, reports, analysis and more.
SEE ALL
Latest Posts
View All
Tweets
Please fill all required widget settings!
Contact Info
Praesent quis risus nec mi feugiat vehicula. Sed nec feugiat arcu.
  • Address Line 1
  • (123) 456 789
  • email@example.com