Vítejte na našich aktualizovaných stránkách

Od 1. 10. 2021 byly spuštěny nově vytvořené webové stránky naší školy. Uzavřela se tak kapitola našich tradičních stránek, které v roce 1999 vytvořil ředitel školy Mgr. Ladislav Kejval společně s Ing. Viktorem Volmutem, který na škole plnil civilní službu. Byly to tehdy jedny z prvních školních webových stránek v okrese.

Během 22 let stránky prošly několika designovými změnami, ale především výrazně přibýval jejich obsah. Zaměřovaly se na informace pro žáky, učitele a veřejnost.  Důležitou složkou byly průběžně doplňované aktuality o dění ve škole. Pan Kejval se vždy snažil, aby vystihovaly tvořivý a pestrý život školy a úspěchy našich žáků. Tyto naše tradiční stránky budou přístupné (od 11. 10. 2021) i nadále, a to přes nový web pod položkou archiv.

Jménem celé školy bychom chtěli poděkovat za neuvěřitelně velký přínos v oblasti IT a webových stránek
p. Ladislavu Kejvalovi, a máme radost, že se bude i nadále na jejich tvorbě podílet.

Michal Frček

Comments are closed.
Roky
Poslední příspěvky
Ed Sport news INFO
All the latest school sport and grass roots reports on ED Sport. News, reports, analysis and more.
SEE ALL
Tweets
Please fill all required widget settings!
Contact Info
Praesent quis risus nec mi feugiat vehicula. Sed nec feugiat arcu.
  • Address Line 1
  • (123) 456 789
  • email@example.com