Vítejte na našich aktualizovaných stránkách

Od 1. 10. 2021 byly spuštěny nově vytvořené webové stránky naší školy. Uzavřela se tak kapitola našich tradičních stránek, které v roce 1999 vytvořil ředitel školy Mgr. Ladislav Kejval společně s Ing. Viktorem Volmutem, který na škole plnil civilní službu. Byly to tehdy jedny z prvních školních webových stránek v okrese.

Během 22 let stránky prošly několika designovými změnami, ale především výrazně přibýval jejich obsah. Zaměřovaly se na informace pro žáky, učitele a veřejnost.  Důležitou složkou byly průběžně doplňované aktuality o dění ve škole. Pan Kejval se vždy snažil, aby vystihovaly tvořivý a pestrý život školy a úspěchy našich žáků. Tyto naše tradiční stránky budou přístupné (od 11. 10. 2021) i nadále, a to přes nový web pod položkou archiv.

Jménem celé školy bychom chtěli poděkovat za neuvěřitelně velký přínos v oblasti IT a webových stránek
p. Ladislavu Kejvalovi, a máme radost, že se bude i nadále na jejich tvorbě podílet.

Michal Frček

Comments are closed.