Zájezd do Norimberku

Ve dnech 3. a 4.5. se zúčastnilo 2×43 žáků naší školy jednodenního zájezdu do německého města NORIMBERKU. Navázali jsme tak na letitou tradici naší školy (přerušenou covidovou dobou). Žáci 6.-9. ročníků si prohlédli historické centrum města s hrázděnými domy, navštívili norimberský hrad s 50 metrů hlubokou studní, hradní expozice a vyhlídkovou věž. Poté se  přesunuli do ZOO, kde si kromě mnoha druhů zvířat a atrakcí na hřišti užili i delfíní show. Počasí nám po oba dny přálo a všichni se vrátili domů opáleni a  plni zážitků. Děkujeme CK BUS TUR Foltýnová za zajištění dopravy a zprostředkování průvodce, panu průvodci za jeho služby a žákům za vzorné chování a respektování pokynů vyučujících.

 

Mgr. Dagmar Vlčková, Mgr. Olga Kalinová, Mgr. Lenka Hejduková, Mgr. Alena Kupilíková, Mgr. Ondřej Polák

ZOO Norimberk 2023 – delfíni

 

Comments are closed.
Roky
Poslední příspěvky
Ed Sport news INFO
All the latest school sport and grass roots reports on ED Sport. News, reports, analysis and more.
SEE ALL
Latest Posts
View All
Tweets
Please fill all required widget settings!
Contact Info
Praesent quis risus nec mi feugiat vehicula. Sed nec feugiat arcu.
  • Address Line 1
  • (123) 456 789
  • email@example.com