Zájezd do Norimberku

Ve dnech 3. a 4.5. se zúčastnilo 2×43 žáků naší školy jednodenního zájezdu do německého města NORIMBERKU. Navázali jsme tak na letitou tradici naší školy (přerušenou covidovou dobou). Žáci 6.-9. ročníků si prohlédli historické centrum města s hrázděnými domy, navštívili norimberský hrad s 50 metrů hlubokou studní, hradní expozice a vyhlídkovou věž. Poté se  přesunuli do ZOO, kde si kromě mnoha druhů zvířat a atrakcí na hřišti užili i delfíní show. Počasí nám po oba dny přálo a všichni se vrátili domů opáleni a  plni zážitků. Děkujeme CK BUS TUR Foltýnová za zajištění dopravy a zprostředkování průvodce, panu průvodci za jeho služby a žákům za vzorné chování a respektování pokynů vyučujících.

 

Mgr. Dagmar Vlčková, Mgr. Olga Kalinová, Mgr. Lenka Hejduková, Mgr. Alena Kupilíková, Mgr. Ondřej Polák

ZOO Norimberk 2023 – delfíni

 

Comments are closed.