Atletická liga 2023

Atletická liga ml. žáků a žákyň ze dne 19. 9. 2024 se vydařila.

Naši školu reprezentovaly tyto žákyně : 7. A – Burdová Nina, Císlerova Sofie, Handlovská Markéta, Mikušova Karolína, Říhová Anna, 7. B – Pallayova Marie, Tauerova Pavlina, Brožova Vanessa, 7. C – Červená Nikola, Formankova Adela, 7. D – Mrázková Denisa, Tusjakova Eliška.

Za chlapce naši školu reprezentovali Matěj Heller, Vojtěch Kabourek, Dominik Hána, Filip Hlaváč, Ondřej Paidar, Jan Giňa, Jan Ammer, Matěj Zůna, Hynek Hanačík, Patrik Královec, David Váchal, Lukáš Škoda.
Ve skoku do dálky s výkonem 4,04 m se na celkovém druhém místě umístil Matěj Zůna a v běhu na 1000 m v dramatickém závěru vybojoval 1. místo David Váchal.

Výsledky jsou v přehledné tabulce.

 

Ivana Hašková, Michal Tesař

Atletická liga, ml.žá 19.9 – List 1

Comments are closed.
Roky
Poslední příspěvky
Ed Sport news INFO
All the latest school sport and grass roots reports on ED Sport. News, reports, analysis and more.
SEE ALL
Tweets
Please fill all required widget settings!
Contact Info
Praesent quis risus nec mi feugiat vehicula. Sed nec feugiat arcu.
  • Address Line 1
  • (123) 456 789
  • email@example.com