Atletická liga 2023

Atletická liga ml. žáků a žákyň ze dne 19. 9. 2024 se vydařila.

Naši školu reprezentovaly tyto žákyně : 7. A – Burdová Nina, Císlerova Sofie, Handlovská Markéta, Mikušova Karolína, Říhová Anna, 7. B – Pallayova Marie, Tauerova Pavlina, Brožova Vanessa, 7. C – Červená Nikola, Formankova Adela, 7. D – Mrázková Denisa, Tusjakova Eliška.

Za chlapce naši školu reprezentovali Matěj Heller, Vojtěch Kabourek, Dominik Hána, Filip Hlaváč, Ondřej Paidar, Jan Giňa, Jan Ammer, Matěj Zůna, Hynek Hanačík, Patrik Královec, David Váchal, Lukáš Škoda.
Ve skoku do dálky s výkonem 4,04 m se na celkovém druhém místě umístil Matěj Zůna a v běhu na 1000 m v dramatickém závěru vybojoval 1. místo David Váchal.

Výsledky jsou v přehledné tabulce.

 

Ivana Hašková, Michal Tesař

Atletická liga, ml.žá 19.9 – List 1

Comments are closed.