Vzdělávací výlet ve znamení DRAKA

Ve čtvrtek 21.9. se 61 žáků osmých ročníků vypravilo spatřit největšího kráčejícího robota na světě, který již 13 let „žije“ v našem partnerském městě Furth im Wald v Dračí jeskyni. S obrovskými rozměry 4,5 m na výšku, 15,5 m na délku a hmotností 11 t je toto monstrum zapsáno do Guinnessovy knihy rekordů. Všichni absolvovali výklad a předvedení efektů, kterými drak udivuje obecenstvo nejen zde v jeskyni a před ní, nýbrž hlavně při velkolepém divadelním představení DRACHENSTICH- SKOLENÍ DRAKA, které je opakovaně hráno v srpnu na náměstí ve Furth im Wald. V Landestormuseu se nám podařilo zahlédnout bezmála padesát let starého draka- předchůdce toho současného. Žáci si poté vychutnali zmrzlinu na náměstí a užili jízdu vlakem.

 

Mgr. Dagmar Vlčková, Mgr. Olga Kalinová, Mgr. Lenka Hejduková

 

Comments are closed.
Roky
Poslední příspěvky
Ed Sport news INFO
All the latest school sport and grass roots reports on ED Sport. News, reports, analysis and more.
SEE ALL
Latest Posts
View All
Tweets
Please fill all required widget settings!
Contact Info
Praesent quis risus nec mi feugiat vehicula. Sed nec feugiat arcu.
  • Address Line 1
  • (123) 456 789
  • email@example.com