Atletický čtyřboj

V úterý 30. dudna proběhly na stadionu Gymnázia J.Š. Baara závody Atletický čtyřboj. Každou školu reprezentovala pětičlenná družstva dívek a chlapců složená z žáků šestých a sedmých tříd. Všichni závodníci soutěžili ve čtyřech disciplínách (běh na 60 m, běh na 600 m/800 m, hod míčkem a skok daleký nebo skok vysoký). Obě naše družstva si vybojovala shodně čtvrté místo ve své kategorii. Všem účastníkům gratulujeme.
Družstvo dívek: Formánková Adéla, Červená Nikola, Císlerová Sofie, Mrázková Denisa, Tipplová Markéta
Družstvo chlapců: Filip Hlaváč, Ondřej Paidar, Patrik Královec, David Váchal, Heorchii Pinzur.
Trenéři: Michal Tesař, Olga Kalinová
Comments are closed.
Roky
Poslední příspěvky
Ed Sport news INFO
All the latest school sport and grass roots reports on ED Sport. News, reports, analysis and more.
SEE ALL
Tweets
Please fill all required widget settings!
Contact Info
Praesent quis risus nec mi feugiat vehicula. Sed nec feugiat arcu.
  • Address Line 1
  • (123) 456 789
  • email@example.com