Bludičková cesta

Halloween si sice připomínáme posledním dnem v říjnu, avšak děti z 6. oddělení si užily oslavu tohoto svátku při páteční Bludičkové cestě. Během výstupu na Baldov plnily různé čarodějnické úkoly. Na cestu, během níž musely odhánět zlé duchy, si děti svítily lampiónky, teré je dopravily až do čarodějnické školy. Za odvahu a překonání nástrah si děti vysloužily perníkové medaile a kouzelnickou knihu s tužkou. Děkuji všem žákům z 2. stupně a rodičům za pomoc s organizací Bludičkové cesty.
(pí vych. J. Kůstková a N. Letavcová)

 

Comments are closed.
Roky
Poslední příspěvky
Ed Sport news INFO
All the latest school sport and grass roots reports on ED Sport. News, reports, analysis and more.
SEE ALL
Latest Posts
View All
Tweets
Please fill all required widget settings!
Contact Info
Praesent quis risus nec mi feugiat vehicula. Sed nec feugiat arcu.
  • Address Line 1
  • (123) 456 789
  • email@example.com