Fotbalový zápas jednoznačně pro naši školu!

Naši chlapci dnes sehráli fotbalové utkání na Městském stadionu Střelnice v Domažlicích. Své síly poměřili s mužstvem Základní školy a mateřské školy Msgre B. Staška Domažlice. Chlapci přistoupili k zápasu zodpovědně a přesvědčivě zvítězili vysokým rozdílem 14:0.

Naše sestava: Karel Hrabík, Vít Toupal, Jan Budka, Jakub Formánek, Radek Hammer, Zdeněk Sladký, Tadeáš Faina, Jakub Váchal, Matyáš Soběhart, Kryštof Hlaváč, Michal Suchý, Adam Fryje, Pavel Rejthar, Petr Rejthar.

 

Trenér: Michal Tesař

Fotografie od Jirky Pojara: Galerie

Comments are closed.
Roky
Poslední příspěvky
Ed Sport news INFO
All the latest school sport and grass roots reports on ED Sport. News, reports, analysis and more.
SEE ALL
Tweets
Please fill all required widget settings!
Contact Info
Praesent quis risus nec mi feugiat vehicula. Sed nec feugiat arcu.
  • Address Line 1
  • (123) 456 789
  • email@example.com