Druhé místo z Poháru rozhlasu v Plzni

Ve čtvrtek 26. 5. se naši chlapci (8. – 9. ročník) zúčastnili krajského finále atletických závodů Pohár rozhlasu, které proběhlo v Plzni. Žáci závodili v disciplínách 60 m, 1500 m, 4*60 m, výška, dálka a koule 4kg. Naši chlapci předvedli mimořádné výkony a zaslouženě vybojovali výborné druhé místo v konkurenci těch nejlepších školních výběrů z celého Plzeňského kraje. Všichni sportovci zaslouží velkou pochvalu.
(p. uč. M. Tesař)

Comments are closed.
Roky
Poslední příspěvky
Ed Sport news INFO
All the latest school sport and grass roots reports on ED Sport. News, reports, analysis and more.
SEE ALL
Tweets
Please fill all required widget settings!
Contact Info
Praesent quis risus nec mi feugiat vehicula. Sed nec feugiat arcu.
  • Address Line 1
  • (123) 456 789
  • email@example.com