Florbal dívek III. a IV. kategorie – Okresní kolo

III:

Dnes 9.11. se konalo OK ve florbalu ml. dívek. Naše družstvo po vypjatém posledním zapase obsadilo 1. místo a tím i postup do KK v Plzni.

I. Hašková

IV:

Tým děvčat 8. a 9. ročníků ve složení Kinclová, Krumlová, Marešová, Kokaislová, Bačeová, Kestová, Chmelíková, Frčková, Jindřichová, Lásková, Forstová a Švarcová se zúčastnil 8.11. okresního turnaje základních škol ve florbalu a vybojoval nádherné druhé místo. Po prventsví ze skupiny se děvčata utkala v semifinále s týmem z Horšovského Týna a postoupila do finále, kde po urputném boji bohužel obdržela jediný gól a prohrála s týmem z Bělé nad Radbuzou. Na třetím místě se umístila děvčata z Horšovského Týna.
Všem moc gratululujeme a přejeme mnoho dalších sportovních úspěchů.

O. Kalinová

 

 

Comments are closed.