Florbal dívek III. a IV. kategorie – Okresní kolo

III:

Dnes 9.11. se konalo OK ve florbalu ml. dívek. Naše družstvo po vypjatém posledním zapase obsadilo 1. místo a tím i postup do KK v Plzni.

I. Hašková

IV:

Tým děvčat 8. a 9. ročníků ve složení Kinclová, Krumlová, Marešová, Kokaislová, Bačeová, Kestová, Chmelíková, Frčková, Jindřichová, Lásková, Forstová a Švarcová se zúčastnil 8.11. okresního turnaje základních škol ve florbalu a vybojoval nádherné druhé místo. Po prventsví ze skupiny se děvčata utkala v semifinále s týmem z Horšovského Týna a postoupila do finále, kde po urputném boji bohužel obdržela jediný gól a prohrála s týmem z Bělé nad Radbuzou. Na třetím místě se umístila děvčata z Horšovského Týna.
Všem moc gratululujeme a přejeme mnoho dalších sportovních úspěchů.

O. Kalinová

 

 

Comments are closed.
Roky
Poslední příspěvky
Ed Sport news INFO
All the latest school sport and grass roots reports on ED Sport. News, reports, analysis and more.
SEE ALL
Tweets
Please fill all required widget settings!
Contact Info
Praesent quis risus nec mi feugiat vehicula. Sed nec feugiat arcu.
  • Address Line 1
  • (123) 456 789
  • email@example.com

Warning: rmdir(/data/web/virtuals/285040/virtual/www/domains/zskom17.cz/wp-content/cache/wpo-minify/tmp): Directory not empty in /data/web/virtuals/285040/virtual/www/domains/zskom17.cz/wp-content/plugins/wp-optimize/cache/file-based-page-cache-functions.php on line 940