Florbal – postup do okresního finále

Naši žáci se zúčastnili florbalových turnajů kategorie III a IV

Ve dnech 14. a 15. listopadu 2023 se naše škola zúčastnila florbalových turnajů kategorie III a IV, které se konaly v Domažlicích. Naši žáci si vedli skvěle a dosáhli vynikajících výsledků.

V kategorii III, pro žáky 6. a 7. tříd, jsme obsadili 3. místo z 6 týmů. Naši hráči prokázali bojovnost, pohotovost a týmového ducha.

V kategorii IV, pro žáky 4. a 5. tříd, jsme byli suverénní a vyhráli zlaté medaile. Naši hráči předvedli vysokou úroveň florbalové hry, kombinační schopnosti a střeleckou potenci. Blahopřejeme našim hráčům k zlatým medailím!

Jsme hrdí na naše žáky, kteří reprezentovali naši školu na florbalových turnajích.

Děkujeme jim za jejich nasazení, fair play a sportovní výkony. Přejeme jim hodně úspěchů v dalších soutěžích.