Návštěva z Furth im Wald

9.5. navštívilo naši školu přes 30 žáků z  partnerské školy Grundschule ve Furth im Wald. Společně s našimi čtvrťáky, kteří se učí NJ u paní uč. Hojdové, jsme vyrazili na výstavu ACHTUNG, GRENZE! Paní Kristýna Pinkrová připravila velmi zajímavou prezentaci výstavy, kde i témata týkající se česko-německé historie a vztahů mezi těmito národy, která jsou mnohdy těžko pochopitelná pro dospělé, dovedla dětem názorně a srozumitelně vysvětlit. Žáci se zvládli v česko-německých skupinkách dorozumět a splnit zadané úkoly na výbornou. Těšíme se na další setkání s naší partnerskou školou.

 

Mgr. Dagmar Vlčková, Mgr. Eva Hojdová

 

Comments are closed.
Roky
Poslední příspěvky
Ed Sport news INFO
All the latest school sport and grass roots reports on ED Sport. News, reports, analysis and more.
SEE ALL
Tweets
Please fill all required widget settings!
Contact Info
Praesent quis risus nec mi feugiat vehicula. Sed nec feugiat arcu.
  • Address Line 1
  • (123) 456 789
  • email@example.com