Zájezd do archeoparku Bärnau

Archeopark Bärnau – Tachov

Vlastní zkušenost je v procesu učení velmi užitečná a skoro nenahraditelná. Žáci 8.C a 7.C na vlastní kůži mohli zažít středověk – jeho rozmanitost, skromnost a šikovnost našich předků. Mohli si vyzkoušet ručně vrtat díry pro dřevěné čepy, zažili atmosféru dlouhých domů a polozemnic, výrobu šindelů, hašeného vápna, viděli v akci středověký jeřáb  a vše dokreslovalo skoro typické středověké počasí.  

P. Rybárová, M. Tesař, A. Kamenová

 

Comments are closed.
Roky
Poslední příspěvky
Ed Sport news INFO
All the latest school sport and grass roots reports on ED Sport. News, reports, analysis and more.
SEE ALL
Tweets
Please fill all required widget settings!
Contact Info
Praesent quis risus nec mi feugiat vehicula. Sed nec feugiat arcu.
  • Address Line 1
  • (123) 456 789
  • email@example.com