Informace pro rodiče budoucích prvňáčků

Ve středu 29.5.2024 od 15:30 bude v jídelně naší školy informační schůzka pro zákonné zástupce budoucích prvňáčků. Na této schůzce budou rozdána Rozhodnutí o přijetí do 1.ročníku. Také zde budou rozdány kódy pro možnost volby paní učitelky. Pokud se nemůžete  schůzky zúčastnit, vyzvedněte si Rozhodnutí v ředitelně školy (až po této schůzce). V příštím školním roce 2024/2025 budeme mít pět tříd. Budou zde učit paní učitelky: Dufková, Hojdová, Riegel, Nesvedová, Veitová.

 

(zást. řed. V.Machálková)

Comments are closed.
Roky
Ed Sport news INFO
All the latest school sport and grass roots reports on ED Sport. News, reports, analysis and more.
SEE ALL
Tweets
Please fill all required widget settings!
Contact Info
Praesent quis risus nec mi feugiat vehicula. Sed nec feugiat arcu.
  • Address Line 1
  • (123) 456 789
  • email@example.com