Krmelec, akce 9. tříd

Je známo, že vítr, který dostane svoje vlastní jméno, je hodně nebezpečný. Co tedy čekat od žáků devátých ročníků, kteří svým svačinkám dali taky svoje jméno? Pochopitelně od nich můžete čekat pořádný fičák.
V rámci předmětu Výchovy ke zdraví se 16. a 17. června konala akce Krmelec. Všichni žáci devátých ročníků připravili pro svoje spolužáky, učitele, zaměstnance naší školy i rodiče lahodné svačinky, nad kterými jsme z mnoha důvodů vzdychali.
Všem zúčastněným moc děkujeme za jejich čas a podporu, která je pro nás velkou motivací.
(pí uč. P. Rybárová)

Comments are closed.
Roky
Poslední příspěvky
Ed Sport news INFO
All the latest school sport and grass roots reports on ED Sport. News, reports, analysis and more.
SEE ALL
Tweets
Please fill all required widget settings!
Contact Info
Praesent quis risus nec mi feugiat vehicula. Sed nec feugiat arcu.
  • Address Line 1
  • (123) 456 789
  • email@example.com