Výchova ke zdraví v 6.C

Třída 6. C se v rámci předmětu Výchova ke zdraví účastnila projektu Duševní zdraví aneb Všech 5 pohromadě pořádaný Národním ústavem duševního zdraví. Všechny školy a všichni žáci, kteří se projektu účastnili, byli zařazeni do soutěže o Tablet Lenovo Tab P11 plus. Štěstí se usmálo na našeho žáka Pavla Kozu, který z rukou pana ředitele Ivana Rybára, za přítomnosti vyučující Petry Rybárové a třídního učitele Michala Tesaře, převzal s vítězným úsměvem svoji výhru.
Výherci moc blahopřejeme a přejeme mnoho dalších úspěchů. (ŘŠ p. I. Rybár, p. uč. P. Rybárová a M. Tesař)

Comments are closed.
Roky
Poslední příspěvky
Ed Sport news INFO
All the latest school sport and grass roots reports on ED Sport. News, reports, analysis and more.
SEE ALL
Tweets
Please fill all required widget settings!
Contact Info
Praesent quis risus nec mi feugiat vehicula. Sed nec feugiat arcu.
  • Address Line 1
  • (123) 456 789
  • email@example.com