Kurz první pomoci pro mladé zdravotníky

Ve spolupráci s Domažlickou nemocnicí absolvují všechny páté ročníky v průběhu měsíce ledna a února program pro žáky základních škol “ Kurz první pomoci pro mladé zdravotníky“. Při této příležitosti mají žáci možnost zkusit si první pomoc (masáž srdce), ale i další drobné lékařské zákroky (poslech fonendoskopem, měření kyslíku v krvi apod.). Projdou si některá oddělení, podívají se na vybavení pokojů na dětském oddělení. Za odměnu dostávají diplom Mladý zdravotník a placku na batoh „Domažlická nemocnice“. Některé třídy donesly pro malé pacienty i vyprané plyšáky. Ti  malým pacientům pomůžou lépe  překonávat těžké chvilky při zákrocích. (V.Machálková,zást.řed. pro I.st.).

 

Fotogalerie z Domažlické nemocnice

Comments are closed.
Roky
Poslední příspěvky
Ed Sport news INFO
All the latest school sport and grass roots reports on ED Sport. News, reports, analysis and more.
SEE ALL
Latest Posts
View All
Tweets
Please fill all required widget settings!
Contact Info
Praesent quis risus nec mi feugiat vehicula. Sed nec feugiat arcu.
  • Address Line 1
  • (123) 456 789
  • email@example.com