Přednáška o letadlech a letectví

Výjimečnou přednášku o letadlech a letectví si pro děti z 1. a 2. tříd připravil PhDr. Daniel Švec v místním kulturním centru. Prvňáčkové se během interaktivní hodiny dozvěděli mnoho zajímavých informací o uniformě, základním vybavení v letadle i technice létání. Měli jsme možnost seznámit se s mapou Československa, zopakovali jsme si barvy na vlajce, poznali českého lva a určovali sever pomocí buzoly.
Pan Švec nás také seznámil se svojí publikací Za křídly…, ve které popisuje válečné osudy letců z Plzeňska, kteří bojovali v RAF.
Všechny děti si domů odnášejí hezké zážitky!

Za 1.A D. Glacová

Comments are closed.
Roky
Poslední příspěvky
Ed Sport news INFO
All the latest school sport and grass roots reports on ED Sport. News, reports, analysis and more.
SEE ALL
Tweets
Please fill all required widget settings!
Contact Info
Praesent quis risus nec mi feugiat vehicula. Sed nec feugiat arcu.
  • Address Line 1
  • (123) 456 789
  • email@example.com