Lyžařský výcvikový kurz v Krkonoších – leden 2023

Neděle 15.1.
Tak jsme dorazili na místo. Přímo v Peci pod Sněžkou není téměř žádný sníh, ale nahoře na chatě Protěž jsou podmínky mnohem lepší. Dnes vše taje, ale v noci se začne ochlazovat a trochu nám i nasněží. Krkonoše nás opět nezklamaly, i když už to bylo „o prsa“.
Zdravíme všechny domů!

Večer:

 Pondělí 16.1.
Dopoledne:

Dnes jsme se probudili do lehce mrazivého, ale slunečného rána. Rozhodli jsme, že dopolední program uzpůsobíme podmínkám a zmapujeme terén v okolí, abychom mohli naplánovat první lyžování.
Odpoledne nás čeká první lyžovačka a také rozřazování do družstev.

 Úterý 17.1

Tak jsme se dnes probudili do mrazivého rána. Hned jsme se zaradovali, protože rolba upravila svah u naší chaty a mohli jsme hned nasadit lyže. Všichni jsme se s nadšením vrhli do lyžování a zábavy. I družstva 5. a 6. si lyžovačku užívají a smějí od začátku do konce.
V příštích dnech by mělo začít opravdu vydatně sněžit, podmínky budou opravdu skvělé

Středa 18.1.
Po výborné snídani jsme opět byli plni očekávání z nového lyžovacího dne. V noci přibyl sníh, a proto jsme se na „řezání“ oblouků moc těšili. Po krátké rozcvičce následovala lyžařská průprava. První 4 družstva začala cestovat na jiné svahy po areálu a družstva 5 a 6 zlepšovaly své dovednosti na svahu U Lesa.
Opoledné nám padla na celé okolí hustá mlha, ale pro naše mladé lyžaře to byla výzva si pořádně zalyžovat. Dnes jsme si den moc užili a jsme plni očekávání, co přinese zítřek.

Čtvrtek 19.1.
Nacházíme se v „pohádce“. Při snídani se nám otevřel pohled na naši nejvyšší horu Sněžku. Všechny svahy pokryl sníh a nezbývalo nám nic jiného, než obout lyže a užívat si sněhových radovánek. Odpoledne máme naplánovanou lyžovací pauzu, a proto vyplníme program vycházkou na Hnědý vrch a hrami na sněhu.
Nálada je skvělá a všichni si to užíváme!
Dopoledne:

Odpoledne:

 Pátek 20.1.

Pátek byl ve znamení pilného trénování lyžařských stylů. Ve Skiresortu se otevřeli další sjezdovky a vleky, a proto jsme se zase dostali někam, kde jsme doposud nebyli. Scenérie je opravdu úžasná. Užíváme si to plnými doušky. Dnes večer nás čeká slavná SUPERSTAR!!

Večerní SUPERSTAR:

Sobota 21.1.
V sobotu ráno se ukázalo drsné Krkonošské počasí. Během několika chvil se počasí zhoršilo. Přišlo husté sněžení, mlha a do toho velmi rychlý a studený vítr. Dopolední program jsme museli upravit, proto byly zrušeny závody a místo nich jsme šli na teplý čaj do Kolínské boudy. Kolem oběda se počasí trochu umoudřilo, tak jsme závody spustili. Vše dobře dopadlo a nakonec jsme zakončili lyžařský kurz pořádnou diskotékou.

 

 

Comments are closed.
Roky
Poslední příspěvky
Ed Sport news INFO
All the latest school sport and grass roots reports on ED Sport. News, reports, analysis and more.
SEE ALL
Tweets
Please fill all required widget settings!
Contact Info
Praesent quis risus nec mi feugiat vehicula. Sed nec feugiat arcu.
  • Address Line 1
  • (123) 456 789
  • email@example.com