Školní kolo Zeměpisné olympiády

V po 9.1. se konalo ve školní jídelně místní kolo Zeměpisné olympiády, kterého se zúčastnili vybraní žáci 6. – 9. tříd. Mezi šesťáky byli nejlepší Tipplová Markéta z 6.B, Svoboda Matěj 6.C, Říhová Anna 6. A a Trněný Karel 6.D. Ze sedmáků Wolf Natanael 7.D, Vrobel Jáchym 7.A a Štengl Filip 7.A. 8. a 9. ročník byly ve stejné kategorii, takže u osmáků to bylo hlavně o všeobecném přehledu, přesto mezi nejlepšími byl i žák 8. B Gruber Tomaš, 9.C Jandová Natálie, 9.E Soukupová Petra a 9.D Švajner Radim. Všem gratulujeme a v případě postoupení do OK držíme pěsti.
Za kolektiv Ze I. Hašková

Comments are closed.
Roky
Poslední příspěvky
Ed Sport news INFO
All the latest school sport and grass roots reports on ED Sport. News, reports, analysis and more.
SEE ALL
Tweets
Please fill all required widget settings!
Contact Info
Praesent quis risus nec mi feugiat vehicula. Sed nec feugiat arcu.
  • Address Line 1
  • (123) 456 789
  • email@example.com