Mc Donald´s Cup

Chlapci uspěli na fotbalovém McDonald’s Cupu.
Tento týden proběhl oblíbený McDonald’s Cup.  V úterý si v kategorii B zahráli žáci 4. a 5. tříd. Turnaje, který byl velmi kvalitně obsazen, se zúčastnilo 11 mužstev a naši chlapci obsadili celkové 7. místo. Ve středu se konal turnaj v kategorii A pro žáky 1. – 3. tříd. Mladší chlapci předvedli výborný výkon a obhájili vítězství z minulého ročníku a zaslouženě postupují do krajského finále, které proběhne 18. května v Plzni.
Přejeme jim mnoho úspěchů.
(p. uč. Michal Tesař)

Comments are closed.
Roky
Poslední příspěvky
Ed Sport news INFO
All the latest school sport and grass roots reports on ED Sport. News, reports, analysis and more.
SEE ALL
Tweets
Please fill all required widget settings!
Contact Info
Praesent quis risus nec mi feugiat vehicula. Sed nec feugiat arcu.
  • Address Line 1
  • (123) 456 789
  • email@example.com