Propagace výuky přírodovědných předmětů

Již několik let se na naší škole věnujeme nejen výuce, ale snažíme se i přiblížit krásu přírodních věd budoucím žákům. Naši školu navštěvují děti školek nejen z Domažlic, ale i z blízkého okolí – např. ze Kdyně, Brnířova, Zahořan, Babylonu, Milaveč a Luženic. Při těchto setkáních můžeme sledovat nadšené výrazy dětí, když během chemických pokusů – sopky ( imitace výbuchu), skákajících rozinek, hrnečku vař, duhy – pozorují chemické procesy. Na památku si odnesou třeba chromatografii na papíře, kterou si mohou poté samy domalovat podle své fantazie. Během své návštěvy zavítají také do našeho chovatelského kroužku, kde se seznámí s péčí o chovaná zvířátka. Chtěli bychom poděkovat za pomoc žákyním ze 6., 8. a 9. ročníků, bez kterých by se tyto zážitkové akce nemohly konat.
(p. uč. G. Milsimerová)

 

Comments are closed.
Roky
Poslední příspěvky
Ed Sport news INFO
All the latest school sport and grass roots reports on ED Sport. News, reports, analysis and more.
SEE ALL
Tweets
Please fill all required widget settings!
Contact Info
Praesent quis risus nec mi feugiat vehicula. Sed nec feugiat arcu.
  • Address Line 1
  • (123) 456 789
  • email@example.com