McDonald´s Cup – krajské finále

V pátek 13. 5. se naši chlapci (1. – 3. ročník) zúčastnili krajského finále fotbalové soutěže McDonald´s Cup. Turnaj se konal v Plzni na stadionu Josefa Žaloudka za účasti osmi nejlepších týmů z celého kraje. Mužstva byla rozdělena do dvou skupin po čtyřech. V základní skupině podali naši chlapci výborný výkon a obsadili v ní druhé místo. Podařilo se jim tak postoupit mezi nejlepší čtyři týmy. Ve finálové skupině jim však již štěstí nepřálo a bylo z toho nakonec celkové čtvrté místo v turnaji.
Krajský turnaj byl výborně organizovaný. Pro naše chlapce to byl krásný zážitek a výborná zkušenost. Všichni fotbalisté zaslouží velkou pochvalu.
(p. uč. M. Tesař)

 

Comments are closed.
Roky
Poslední příspěvky
Ed Sport news INFO
All the latest school sport and grass roots reports on ED Sport. News, reports, analysis and more.
SEE ALL
Latest Posts
View All
Tweets
Please fill all required widget settings!
Contact Info
Praesent quis risus nec mi feugiat vehicula. Sed nec feugiat arcu.
  • Address Line 1
  • (123) 456 789
  • email@example.com