Soutěž Hlídek mladých zdravotníků

Ve středu 18.5. se zúčastnili žáci 5.A a 9.B soutěže Hlídek mladých zdravotníků. Některá poranění byla velmi náročná na správné rozhodování a následné ošetření. Přesto se hlídka č. 1 ve složení Jan Böhm, Šárka Konopová, Amálie Hašková, Karolína Fliegelová a Viktorie Kočková umístila na krásném 3. místě. Hlídka číslo 3 z prvního stupně ve složení Anna Říhová, Vanesa Hornová, Aneta Strnadová, Adam Zuber a Dan Pejsar, se umístila na 1. místě a postupuje do krajského kola, které bude již 28.5. ve Vejprnicích. Tak jim držme palce! (pí uč. H. Jindřichová)

Comments are closed.
Roky
Poslední příspěvky
Ed Sport news INFO
All the latest school sport and grass roots reports on ED Sport. News, reports, analysis and more.
SEE ALL
Tweets
Please fill all required widget settings!
Contact Info
Praesent quis risus nec mi feugiat vehicula. Sed nec feugiat arcu.
  • Address Line 1
  • (123) 456 789
  • email@example.com