Mezinárodní soutěž písařů

Mezinárodní soutěž písařů. V termínech 5 a 10. 12. 2022 proběhla on-line Meziškolní soutěž ZAV-100. Byla zaměřena na přesný a rychlý opis 25 jednominutových textů z obrazovky (za neopravenou chybu, penalizace 100 úhozů).
Naši školu reprezentovali žáci ve dvou kategoriích 4 žáci, soutěž probíhala v jedné z našich nových PC učeben. Děti do 12 letZ. Mrkosová na 11. místě-  naše nejmladší písařka z 5. D s výkonem 200,4 úh/min. a 19.m.-  M. Svoboda (6.C) s 151 úhozů/minutu;
Žáci 13-16let: 354. místo- E. Brázdová (9. E)  a 515. místo L. Svobodová (7. B). Zúročila se šikovnost i pilná domácí příprava. Všem žákům moc děkuji za vzornou reprezentaci a přeji stále zdokonalování dovednosti.
Zpracovala: Mgr. B. Váchalová (administrátor ZAV)

Comments are closed.
Roky
Poslední příspěvky
Ed Sport news INFO
All the latest school sport and grass roots reports on ED Sport. News, reports, analysis and more.
SEE ALL
Tweets
Please fill all required widget settings!
Contact Info
Praesent quis risus nec mi feugiat vehicula. Sed nec feugiat arcu.
  • Address Line 1
  • (123) 456 789
  • email@example.com