Florbal v podání našich ml. a st. žáků

V listopadu se naši mladší a starší hoši utkali hned ve dvou turnajích okrskového a okresního kola ve florbalu se svými stejně starými soupeři z okolních škol. Okrskové kolo oba týmy K17 vyhrály a čekala je kola okresních výběrů, kam postoupily vždy 4 nejúspěšnější týmy. Mladším hochům se již nedařilo tak, jako v minulém turnaji a po mnoha vyrovnaných bojích skončili na pěkném 3. místě. Starší si v okrese poradili se všemi soupeři a vybojovali si tak právo startovat v regionálním finále, které se konalo 5. 12. v hale gymnázia v Rokycanech. Po dvou vyhraných zápasech ve skupině s Klatovy a Rokycanskou ZŠ nás čekal soupeř se sportovního gymnázia z Plzně. V zápase jsme stále dotahovali jednogólové manko a po prohře 1:2 jsme šli do semifinále z prvního místa skupiny. Předposlední zápas turnaje jsme zvládli na výbornou a čekalo nás finále a tedy odveta s již známým soupeřem ze skupiny, s Rokycany. Zápas se pro nás od první chvíle nevyvíjel příliš dobře a po pěti minutách jsme prohrávali již 0:3. Velkým tlakem v závěru zápasu se klukům ještě podařilo snížit na 2:3,ale posledních 7 vteřin, zbývajících do konce zápasu, bylo příliš málo. Zklamání z tváří kluků bylo cítit ještě dlouho po turnaji, ale ukázali, že umí zabojovat i ve chvílích, kdy nám „teklo do bot“ . Za vzornou reprezentaci školy a předvedený výkon si starší, ale i mladší kluci zaslouží pochvalu. p. uč. Tomáš Kubal

Comments are closed.
Roky
Poslední příspěvky
Ed Sport news INFO
All the latest school sport and grass roots reports on ED Sport. News, reports, analysis and more.
SEE ALL
Latest Posts
View All
Tweets
Please fill all required widget settings!
Contact Info
Praesent quis risus nec mi feugiat vehicula. Sed nec feugiat arcu.
  • Address Line 1
  • (123) 456 789
  • email@example.com