Mikulášská nadílka u nejmenších

V pátek 5. prosince 2023 se na naší škole konala tradiční mikulášská nadílka pro nejmenší žáky. Tuto akci zorganizovali a zrealizovali žáci 9. tříd. Žáci se převlékli za mikuláše, anděly a čerty a navštívili všechny třídy od 1. do 5. ročníku. Přinesli s sebou dárky a rozdali je dětem. Děti byly nadšené a poděkovaly jim písní, básničkou nebo kresbou.

Paní zástupkyně Veronika Machálková chválí žáky 9. tříd za jejich kreativitu, zodpovědnost a ochotu. Říká, že je hrdá na to, jak se dokázali vžít do rolí a jak se snažili udělat radost mladším spolužákům. Poděkovala jim za jejich spolupráci a příklad, který dali ostatním. Dodala, že mikulášská nadílka je jednou z nejhezčích tradic naší školy a že doufá, že se bude opakovat i v dalších letech.

Comments are closed.
Roky
Poslední příspěvky
Ed Sport news INFO
All the latest school sport and grass roots reports on ED Sport. News, reports, analysis and more.
SEE ALL
Latest Posts
View All
Tweets
Please fill all required widget settings!
Contact Info
Praesent quis risus nec mi feugiat vehicula. Sed nec feugiat arcu.
  • Address Line 1
  • (123) 456 789
  • email@example.com