Žáci vytvořili video zprávy z naší školy

Na naší škole se vyučuje předmět mediální výchova, který má za cíl rozvíjet mediální gramotnost a kritické myšlení žáků. V rámci tohoto předmětu se žáci naučili, jak vytvářet video zprávy o dění na škole i v okolí. Pod vedením pana učitele Ing. Michala Tesaře si žáci rozdělili role v redakci, natočili a sestříhali své reportáže a připravili je k prezentaci.

Video zprávy jsou velmi zajímavé a pestré. Žáci informují například o školních projektech, sportovních akcích a kulturních událostech. Video zprávy jsou také zábavné a kreativní. Žáci používají různé efekty, hudbu, animace nebo humor. Video zprávy jsou určeny pro širokou veřejnost a jsou k dispozici na serveru Youtube.

Tímto bychom chtěli poděkovat panu učiteli Ing. Michalu Tesařovi za jeho odborné vedení a motivaci. Také bychom chtěli pochválit žáky za jejich skvělou práci a nadšení. Video zprávy jsou důkazem, že mediální výchova je důležitý a užitečný předmět, který rozvíjí nejen mediální dovednosti, ale také komunikační, týmové a kreativní schopnosti žáků. Gratulujeme! 👏

 

Comments are closed.
Roky
Poslední příspěvky
Ed Sport news INFO
All the latest school sport and grass roots reports on ED Sport. News, reports, analysis and more.
SEE ALL
Latest Posts
View All
Tweets
Please fill all required widget settings!
Contact Info
Praesent quis risus nec mi feugiat vehicula. Sed nec feugiat arcu.
  • Address Line 1
  • (123) 456 789
  • email@example.com