Mikulášská nadílka ve školní družině

Někdo je spíš anděl jiný zase čert, ale všichni mají každý rok trochu obavy, co se bude dít 5.12. To k nám do družiny pravidelně přichází Mikuláš se svým doprovodem. Společně pilně nacvičujeme básničky, písničky a tanečky. Rodiče připravují kostýmy, čertovské rohy a andělská křídla…..nakonec to vždycky dobře dopadne a naši „převlečení andílci a čertíci“ dostanou od Mikuláše zaslouženou odměnu.

 

Vychovatelky ŠD

 

Comments are closed.
Roky
Poslední příspěvky
Ed Sport news INFO
All the latest school sport and grass roots reports on ED Sport. News, reports, analysis and more.
SEE ALL
Latest Posts
View All
Tweets
Please fill all required widget settings!
Contact Info
Praesent quis risus nec mi feugiat vehicula. Sed nec feugiat arcu.
  • Address Line 1
  • (123) 456 789
  • email@example.com