Školní kolo konverzační soutěže v anglickém jazyce

 

Ve čtvrtek 7.12. proběhlo školní kolo olympiády v AJ, kterého se zúčastnilo celkem 24 žáků ve dvou kategoriích. V první z nich (6. a 7. ročníky) se v poslechovém úkolu a mluvení na vylosované téma nejlépe dařilo Phan Dieu Linh (Míše) ze 7.B, která získala za 31 bodů z 32 možných 1. místo. Druhé místo obsadila Thi Anh Tu Phamová (Diana) ze 6.B a spolu s Míšou postupuje do okresního kola soutěže. Ztráta pouhé poloviny bodu rozhodla o třetím místě pro Nguyen Duong Ha Anh (Lucku) ze 7.D, stejně tak o místě čtvrtém pro Lucii Šmídovou (6.A), přičemž obě jsou zároveň náhradnicemi pro okresní kolo.

V kategorii starších (8. a 9. ročníky) se stala vítězkou Nguyen Anh Duong (Lucka) z 8.A a spolu s Adélou Blažkovou (2. místo) z 9.B postupuje také do okresního kola soutěže. Náhradnicemi na třetím a čtvrtém místě jsou Marie Zídková (8.B) a Phan Nguyen (Katka) z 8.D.

Všem soutěžícím děkuji za účast i předvedené výkony a postupujícím gratuluji a  přeji hodně štěstí do dalšího kola soutěže, které proběhne v únoru příštího roku.

 

  (Mgr. J. Mrkosová)

 

Comments are closed.
Roky
Poslední příspěvky
Ed Sport news INFO
All the latest school sport and grass roots reports on ED Sport. News, reports, analysis and more.
SEE ALL
Latest Posts
View All
Tweets
Please fill all required widget settings!
Contact Info
Praesent quis risus nec mi feugiat vehicula. Sed nec feugiat arcu.
  • Address Line 1
  • (123) 456 789
  • email@example.com