Naši chlapci míří do krajského kola

Starší chlapci suverénně zvítězili
Dnes se konalo okresní finále v basketbalu starších chlapců.
Náš výběr se potkal po 2 letech covidových pauz a na turnaj se kluci velmi těšili. Před dvěma lety nám prvenství uteklo pouze o jeden koš, a proto letos bylo očekávání velké. Turnaje se zúčastnilo 7 školních výběrů a my jsme byli přiděleni losem do modré skupiny, kde byly pouze 3 týmy.
Po úvodním vítězství nad Mrákovem 46:8 jsme porazili Blížejov astronomickým výsledkem 81:6.
Ve finále jsme narazili na GJŠB a zápas jsme zvládli bezchybně. Pro zlaté medaile jsme si došli v čele s kapitánem Jirkou Paidarem.
Děkujeme všem za skvělou fair play, reprezentaci školy a basketbalu a těšíme se na krajské kolo.