Super výsledek našeho dívčího družstva

V pátek 4. 3. 2022 se opět po dvou letech uskutečnilo okresní finále soutěže škol v basketbalu mladších žákyň (6. a 7. ročníky). Celkem se zúčastnilo 5 týmů, které se se utkaly v obou tělocvičnách ZŠ Msgre. B. Staška. Sehrálo se 10 zápasů, systémem každý s každým.  Naše dívky nezaváhaly a všechny své zápasy vyhrály. Zaslouženě si tak odnesly pohár i diplom za 1. místo. Výhodou byla nejen výška hráček, ale i rychlá obrana a přesná střelba. Všem dívkám moc děkuji za výborný výkon a skvělou reprezentaci naší školy. (pí uč. B. Váchalová)

Comments are closed.
Roky
Poslední příspěvky
Ed Sport news INFO
All the latest school sport and grass roots reports on ED Sport. News, reports, analysis and more.
SEE ALL
Tweets
Please fill all required widget settings!
Contact Info
Praesent quis risus nec mi feugiat vehicula. Sed nec feugiat arcu.
  • Address Line 1
  • (123) 456 789
  • email@example.com