Návštěva předškoláčků z MŠ Babylon

V úterý 29.3. navštívily děti z mateřské školy z Babylonu prvňáčky z naší 1.B. Prvňáčci přivítali předškoláčky krátkou písničkou a následně jim ukázali, jak už umí číst, psát i počítat nebo poznávat zvířátka. Zkusili si první společnou skupinovou práci a práci s interaktivní tabulí. Předškoláčci byli velmi šikovní, aktivně se zapojovali do všech aktivit a už se nemohou dočkat, až také v září zasednou do školních lavic. (pí uč. D. Němcová)

Comments are closed.
Roky
Poslední příspěvky
Ed Sport news INFO
All the latest school sport and grass roots reports on ED Sport. News, reports, analysis and more.
SEE ALL
Tweets
Please fill all required widget settings!
Contact Info
Praesent quis risus nec mi feugiat vehicula. Sed nec feugiat arcu.
  • Address Line 1
  • (123) 456 789
  • email@example.com