Pozvánka na velikonoční jarmark 7.4. (čtvrtek od 8:00 – 16:00)

Velikonoční jarmark 7.4.2022 od 8:00 – 16:00

Velikonoce jsou zároveň i svátky jara, symbolizují konec zimy a začátek nového života. Na naší škole je velikonoční jarmark již tradicí, kterou bohužel přerušila covidová pandemie. Letošní ročník je tedy i  symbolem ,,normálního,, lidského žití, bez roušek, protipandemických opatření, beze strachu z druhých.
Srdečně Vás zveme k nám do školy, kde se tváří v tvář potkáte s prodejci všech věkových kategorií, které spojuje velký elán a nadšení pro věc. Můžete zde koupit velikonoční ptáčky, housátka, dekorace na velikonoční stůl a nebo i velikonoční mazanec,  po kterém budete krásně přibírat.
Moc se na setkání s Vámi těšíme. (pí uč. P. Rybárová)

Comments are closed.
Roky
Poslední příspěvky
Ed Sport news INFO
All the latest school sport and grass roots reports on ED Sport. News, reports, analysis and more.
SEE ALL
Tweets
Please fill all required widget settings!
Contact Info
Praesent quis risus nec mi feugiat vehicula. Sed nec feugiat arcu.
  • Address Line 1
  • (123) 456 789
  • email@example.com