Návštěva ve školní družině

Našimi úspěšnými sportovci se rádi chlubíme,

a tohle je náš bývalý žák Jakub Řehák, který se věnuje hned několika sportům najednou. Nejvíce boxu a hokeji, a to i jako trenér našich nejmladších sportovců. Připravil si pro nás malou ukázku běžného tréninku boxu. Box, to není jen pěstní souboj v ringu, ale i velké umění naučit se soustředění, pozornosti, rychlosti, koordinaci pohybů a výdrži. Děti nejdřív se zaujetím sledovaly výklad, a pak se aktivně zapojily do tréninku. Vše jsme zdokumentovali a vypadá to, že bychom měli i adeptky na ženský box. Máme velkou radost, když se k nám naši žáci vrací a mohou inspirovat naše začínající sportovce.
(vychovatelky ŠD)

Comments are closed.
Roky
Poslední příspěvky
Ed Sport news INFO
All the latest school sport and grass roots reports on ED Sport. News, reports, analysis and more.
SEE ALL
Tweets
Please fill all required widget settings!
Contact Info
Praesent quis risus nec mi feugiat vehicula. Sed nec feugiat arcu.
  • Address Line 1
  • (123) 456 789
  • email@example.com