Přírodověda v 5. C

Přírodověda v naší 5. C

V přírodovědě jsme se učili o  podnebných pásech. Paní učitelka Š. Krocová nám připravila na papír polokoule. Rozdělili jsme se na dvě skupiny – holky a kluky v čele s kapitány. Každou hodinu přírodovědy jsme se učili o jednom podnebném pásu a následně lepili kreslené rostliny i živočichy do polokoulí. Byla u toho velká legrace. Když jsme projekt dodělali, pan školník nám z našich polokoulí udělal plakáty, které jsme  si pověsili. Tento projekt jsme si moc užili.
(žákyně 5.C Nelča Holubová a Ady Formánková)

 

Comments are closed.
Roky
Poslední příspěvky
Ed Sport news INFO
All the latest school sport and grass roots reports on ED Sport. News, reports, analysis and more.
SEE ALL
Tweets
Please fill all required widget settings!
Contact Info
Praesent quis risus nec mi feugiat vehicula. Sed nec feugiat arcu.
  • Address Line 1
  • (123) 456 789
  • email@example.com