Nově – Elektronické platby!

Drazí rodiče,

jsme velmi nadšeni, že vám můžeme oznámit jednu z našich nejnovějších iniciativ, která zjednoduší život všem našim studentům, jejich rodinám a zaměstnancům. Od nynějška bude možné provádět platby za různé školní služby a aktivity elektronicky!

Co to znamená pro vás? Zde je několik klíčových bodů:

1. Bezpečnost a Pohodlí

Elektronické platby přinášejí větší bezpečnost a pohodlí pro všechny zúčastněné strany. Už se nebudete muset starat o hotovost. Stačí vám jen připojit se k internetu a provést platbu z pohodlí domova nebo mobilního zařízení.

2. Snadné Sledování Plateb

S novým systémem elektronických plateb v Bakalářích budete mít přístup k historii vašich plateb. To vám usnadní sledování, kolik jste zaplatili za různé školní aktivity a služby.

3. Širší Rozsah Plateb

Elektronické platby nejsou omezeny jen na školní poplatky. Budete moci platit za výlety, učebnice a další aktivity přes systém BAKALÁŘI.

Jak začít?

Zahájení elektronických plateb je jednoduché. Po přihlášení do systému BAKALÁŘI budete moci začít používat tuto pohodlnou metodu platby.

Podrobnější informace najdete ve VIDEONÁVODU.

Informace o termínech a další instrukce dostanete od třídních učitelů. (Výjimkou budou např. ty třídy, které ještě nevyužívají systém BAKALÁŘI).

 

Jsme přesvědčeni, že zavedení elektronických plateb na naší škole přinese mnoho výhod a usnadní vám život. Těšíme se na společnou cestu tímto moderním směrem.

Děkujeme za vaši podporu a spolupráci.

S pozdravem,

VEDENÍ ŠKOLY

 

 

Comments are closed.
Roky
Poslední příspěvky
Ed Sport news INFO
All the latest school sport and grass roots reports on ED Sport. News, reports, analysis and more.
SEE ALL
Latest Posts
View All
Tweets
Please fill all required widget settings!
Contact Info
Praesent quis risus nec mi feugiat vehicula. Sed nec feugiat arcu.
  • Address Line 1
  • (123) 456 789
  • email@example.com