Okresní a krajské kolo přespolního běhu

Dne 15. 10 se uskutečnilo okresní kolo přespolního běhu v sportovním areálu basebalového hřiště v Domažlicích. Za hojné účasti  10 škol okresu, tj kolem 250 dětí se závodilo ve třech kategoriích u chlapců i dívek.
Za naše družstvo dívek závodilo 20 mladších  (délka tratě 1,2 km) a obsadily krásné 1. místo. Do krajského kola postoupila L. Váchalová, T. Burdová, K. Foldynová, A. Lásková, P. Bučková a A. Pivoňková. Mezi staršími jsme měli zastoupení 19 dívek (délka tratě 1,5km), které obsadily pěkné 2. místo. V této kategorii se na krásném 1. místě umístila Nikola Šotová s časem 5:51. V kategorii mladších hochů (1,5 km)  obsadila naše škola 2. místo a kategorii starších (2,4 km) jsme vyhráli, když se absolutním vítězem rozběhu stal Radim Švajner v čase 8:16. Na výborném 3. místě dokončil závod Pavel Slačík a tým společně s Janem Kuželkou, Adamem Wachtlem a Jakubem Hrnčířem byl připraven reprezentovat následující týden na „kraji“ v Plzni.

Hned v dalším týdnu dvě družstva naší školy (mladší dívky a starší hoši) reprezentovala okres v krajském přespolním běhu, které proběhlo 19. 10. 2021 v Plzni v Borském parku.
Délka tratě se prodloužila, dívky III. kategorie běhaly 1 800m a hoši kategorie IV 3000m. Všichni běh zvládli a za pěkného počasí si závody užili. Dívky (ve složení  L. Váchalová, T. Burdová, K. Foldynová, A. Lásková, P. Bučková a A. Pivoňková) se umístily na pěkném 4. místě a hoši (ve složení Švajner R, Slačík P., Hrnčíř, A. Wachtl a M. Lauko) na 5. místě. Všem moc gratuluji k pěknému umístění a vzorné reprezentaci školy.

 

 

Comments are closed.
Roky
Poslední příspěvky
Ed Sport news INFO
All the latest school sport and grass roots reports on ED Sport. News, reports, analysis and more.
SEE ALL
Tweets
Please fill all required widget settings!
Contact Info
Praesent quis risus nec mi feugiat vehicula. Sed nec feugiat arcu.
  • Address Line 1
  • (123) 456 789
  • email@example.com