Projekt 6. odd. naší ŠD

Projekt „Staňte se Ježíškem dětem z DD“ vznikl aktivitou spolku VESPOJENÍ, z. s. a přináší již 9. rokem  spojení mezi dětmi z dětských domovů a veřejností prostřednictvím vánočních přání. Letos se do projektu zapojily i děti z 6. oddělení školní družiny, a pomohly tak vytvořit vánoční stromečky, kam dětí z DD Staňkov a Horšovský Týn zavěsí svá přání. Báječně strávený den nakonec děti zakončily společnou hrou.
vych. pí J. Kůstková

 

 

Comments are closed.
Roky
Poslední příspěvky
Ed Sport news INFO
All the latest school sport and grass roots reports on ED Sport. News, reports, analysis and more.
SEE ALL
Tweets
Please fill all required widget settings!
Contact Info
Praesent quis risus nec mi feugiat vehicula. Sed nec feugiat arcu.
  • Address Line 1
  • (123) 456 789
  • email@example.com