Okresní finále ve volejbalu

V pátek 29. 4. 2022 se ve sportovní hale naší školy uskutečnilo okresní kolo ve volejbalu starších žákyň i žáků. Své síly poměřily dívky reprezentující jméno naší školy s dívkami ze ZŠ Msgre. B. Staška, ZŠ Kdyně a ZŠ Mrákova. Největším rivalem pro naše holky byl tým z Mrákova, kterému v napínavém zápase nakonec podlehly a obsadily tak stříbrné medailové pozice. 
O něco lépe se vedlo našim chlapcům, kteří ve své cestě za vítězstvím porazili celek z Nové školy a Mrákova. Zaslouženým prvenstvím si kluci zajistili účast na krajském kole, které se bude konat v Rokycanech. Děkujeme všem zúčastněným za hezké volejbalové momenty a klukům přejeme hodně štěstí v dalších bojích.
(pí uč. Ledvinová, p. uč. Kubal)

 

 

Comments are closed.
Roky
Ed Sport news INFO
All the latest school sport and grass roots reports on ED Sport. News, reports, analysis and more.
SEE ALL
Tweets
Please fill all required widget settings!
Contact Info
Praesent quis risus nec mi feugiat vehicula. Sed nec feugiat arcu.
  • Address Line 1
  • (123) 456 789
  • email@example.com