Okresní kolo olympiády z českého jazyka

V předvelikonočním týdnu reprezentovaly žákyně 9. C, Kateřina Kugelová a Natálie Jandová,  naši školu v Okresním kole olympiády z českého jazyka. Obě dvě děvčata si dobře poradila se záludnými úkoly a umístila se na pěkných místech. Přestože konkurence byla veliká, oběma děvčatům chybělo k postupu jen málo. Za reprezentaci děkujeme a jsme rádi, že skvěle umí češtinu.
(Alena Kupilíková)

Comments are closed.
Roky
Poslední příspěvky
Ed Sport news INFO
All the latest school sport and grass roots reports on ED Sport. News, reports, analysis and more.
SEE ALL
Latest Posts
View All
Tweets
Please fill all required widget settings!
Contact Info
Praesent quis risus nec mi feugiat vehicula. Sed nec feugiat arcu.
  • Address Line 1
  • (123) 456 789
  • email@example.com