Okresní kolo soutěže dívek v přehazované

Ve čtvrtek 12. 5. se mladší dívky (6. a 7. ročník) zúčastnili turnaje v přehazované. Hrálo se ve dvou skupinách, v každé skupině 4 družstva škol okresu.
Naše děvčata bez zaváhání vyhrála skupinu s družstvem ZŠ Msgre, ZŠ Kdyně a ZŠ Staňkov. Dále se hrálo o celkové umístění. My jsme se utkaly s vítězným týmem druhé skupiny- ZŠ Horšovský Týn. Zápas byl vyrovnaný, ale bohužel jsme těsně prohrály 15:13 a 15:14. Děvčata přesto hrála výborně, zaslouží si pochvalu za bojovnost a pěkný výkon. Všem patří dík za vzornou reprezentaci školy a 2. místo. (pí uč. B. Váchalová)

 

Comments are closed.
Roky
Poslední příspěvky
Ed Sport news INFO
All the latest school sport and grass roots reports on ED Sport. News, reports, analysis and more.
SEE ALL
Tweets
Please fill all required widget settings!
Contact Info
Praesent quis risus nec mi feugiat vehicula. Sed nec feugiat arcu.
  • Address Line 1
  • (123) 456 789
  • email@example.com