Muzikál Mary Poppins

Ve středu 11. května zhlédli žáci naší školy muzikál Mary Poppins, který nastudovali žáci i učitelé domažlické Základní umělecké školy Jindřicha Jindřicha ve spolupráci s MKS. Velký obdiv a poděkování patří nejen paní režisérce Václavě Brettschneiderové, která dávala celý muzikál dohromady, ale i všem účinkujícím, kteří podávali naprosto profesionální výkony a zvládli během 3 dní 9 repríz. Tento významný kulturní počin se setkal s velmi příznivým ohlasem. Děkujeme všem, kteří svým příkladným chováním během vystoupení a náležitým aplausem, dokázali ocenit dřinu, kterou všichni aktéři do celé akce vložili.
(pí uč. H. Jindřichová)

Comments are closed.
Roky
Poslední příspěvky
Ed Sport news INFO
All the latest school sport and grass roots reports on ED Sport. News, reports, analysis and more.
SEE ALL
Tweets
Please fill all required widget settings!
Contact Info
Praesent quis risus nec mi feugiat vehicula. Sed nec feugiat arcu.
  • Address Line 1
  • (123) 456 789
  • email@example.com