Okresní kolo turnaje ve vybíjené žáků 5. ročníků ZŠ

Ve středu 26.4. proběhlo okresní kolo turnaje ve vybíjené žáků 5. ročníků základních škol. Turnaje se zúčastnilo 6 základních škol z okresu. Skvělý tým ZŠ Komenského 17 se s přehledem probojoval do finále, kde žáci úžasně zabojovali proti ZŠ Msgre. B. Staška a již v prvním poločase vybili všechny protihráče v poli. Zápasy proběhly v úžasné atmosféře za podpory ostatních spolužáků. Férovost, slušnost a týmovou hru by se od všech zúčastněných hráčů a fanoušků mohli přiučit i sportovci na profesionální úrovni. Držte nám palce v krajském kole. Vděčni budou: Dušová R., Ledvina K., Heller M., Fidrant D., Pinzur Hoša, Hána D., Csorba V., Fronková A.,Dong P., Hoffmann P., Hrabík M. , Fous L.. A. Skaláková a J. Váchalová.

Comments are closed.
Roky
Poslední příspěvky
Ed Sport news INFO
All the latest school sport and grass roots reports on ED Sport. News, reports, analysis and more.
SEE ALL
Latest Posts
View All
Tweets
Please fill all required widget settings!
Contact Info
Praesent quis risus nec mi feugiat vehicula. Sed nec feugiat arcu.
  • Address Line 1
  • (123) 456 789
  • email@example.com