Okresní kola volejbalu starších dívek a hochů

Ve středu 25. 4. 2023 se tělocvična Komenského 17 zaplnila volejbalovými družstvy z celého okresu. Do dívčího turnaje se přihlásilo 7 týmů. Naše děvčata bojovala ve tříčlenné skupině, odkud postoupila do semifinále z prvního místa. Tam naše dívky poměřily síly s domažlickým gymnáziem. Pohledný zápas skončil vítězstvím a šlo se do finále, kde na nás čekal již skoro tradiční soupeř z Mrákova. I v tomto  zápase naše děvčata uspěla a mohla se tedy zaslouženě radovat z vítězství v turnaji.
V chlapeckém turnaji se utkala družstva ze 4 základních škol a domažlického gymnázia. V pětičlenné skupině se hrálo systémem každý s každým a o vítězi tedy rozhodoval počet vítězství a následně počet +/- bodů. Po velmi těsných vítězstvích o jediný bod s týmy z Horšovského Týna a Mrákova se naši chlapci taktéž mohli radovat ze zlatých medailí.
Obě družstva Komenského 17 postupují do krajských kol, která se budou konat 18. 5. v Rokycanech. Držíme našim dívkám a klukům palce a děkujeme za vzornou reprezentaci naší školy. (p. uč. T. Kubal a K. Ledvinová)

Comments are closed.