Okresní kola volejbalu starších dívek a hochů

Ve středu 25. 4. 2023 se tělocvična Komenského 17 zaplnila volejbalovými družstvy z celého okresu. Do dívčího turnaje se přihlásilo 7 týmů. Naše děvčata bojovala ve tříčlenné skupině, odkud postoupila do semifinále z prvního místa. Tam naše dívky poměřily síly s domažlickým gymnáziem. Pohledný zápas skončil vítězstvím a šlo se do finále, kde na nás čekal již skoro tradiční soupeř z Mrákova. I v tomto  zápase naše děvčata uspěla a mohla se tedy zaslouženě radovat z vítězství v turnaji.
V chlapeckém turnaji se utkala družstva ze 4 základních škol a domažlického gymnázia. V pětičlenné skupině se hrálo systémem každý s každým a o vítězi tedy rozhodoval počet vítězství a následně počet +/- bodů. Po velmi těsných vítězstvích o jediný bod s týmy z Horšovského Týna a Mrákova se naši chlapci taktéž mohli radovat ze zlatých medailí.
Obě družstva Komenského 17 postupují do krajských kol, která se budou konat 18. 5. v Rokycanech. Držíme našim dívkám a klukům palce a děkujeme za vzornou reprezentaci naší školy. (p. uč. T. Kubal a K. Ledvinová)

Comments are closed.
Roky
Poslední příspěvky
Ed Sport news INFO
All the latest school sport and grass roots reports on ED Sport. News, reports, analysis and more.
SEE ALL
Latest Posts
View All
Tweets
Please fill all required widget settings!
Contact Info
Praesent quis risus nec mi feugiat vehicula. Sed nec feugiat arcu.
  • Address Line 1
  • (123) 456 789
  • email@example.com