Pan Zdeněk Procházka v naší škole

Ve středu 16.2. měli žáci 5. tříd diskuzní přednášku s panem Zdeňkem Procházkou, který jim přiblížil historii Českého lesa od pravěku po současnost. Putovali jsme především po zaniklých obcích, porovnávali fotografie ze známých míst před 100 lety a jejich současný stav. Žáci tak mohli, kromě vlastivědných znalostí, odcházet s  nabídkou dalších turistických cílů v našem okolí, které mohou navštívit se svými rodiči. (Více o Zdeňku Procházkovi)
(pí uč. Krocová, Jindřichová, Karasová, Küfnerová)
Tip na výlet

Comments are closed.
Roky
Poslední příspěvky
Ed Sport news INFO
All the latest school sport and grass roots reports on ED Sport. News, reports, analysis and more.
SEE ALL
Latest Posts
View All
Tweets
Please fill all required widget settings!
Contact Info
Praesent quis risus nec mi feugiat vehicula. Sed nec feugiat arcu.
  • Address Line 1
  • (123) 456 789
  • email@example.com