Valentýnský turnaj dívek 8. a 9. tříd

Svatému Valentýnu jsme u nás na škole vzdali hold ukázkou lásky k fotbalu a týmovému výkonu. Do tradičního  „Valenťáku“ byly nominovány všechny 8. a 9. třídy v zastoupení sličných fotbalových amazonek.
Dívky nastoupily s vervou sobě vlastní a hned v úvodním utkání potvrdila špičkovou formu třída 8.B. Přestože musela řešit problém s beky a nasadit nováčky, kteří byli a jsou fotbalem prakticky netknuti, tak se držela starého dobrého hesla „není důležité zúčastnit se, ale vyhrát“. Hned zkraje turnaje bylo víc než jasné, kdo bude pánem vzájemných zápasů. Dělová šajtle Nikoly  Šotové, bezkonkurenční  ladný běh Elišky Látkové zvaný fičák a neprůstřelnost Karolíny Červené si udělaly ze soupeřů doslova trhací kalendář. A po nervy drásajícím utkání mezi 8.B a 9.C bylo jasné, že i takové ostřílené borkyně jako je Maky Kováříková a Juli Strádalová nerozvlní soupeřovu branku. Je vidět, že důsledný dril pana třídního učitele Frčka nese svoje ovoce.  Nutno dodat, že všechny holky nešetřily na zidanovkách, patičkách, narážečkách a strojových kombinacích. Za obrovské fanouškovské podpory jsme byli svědky parádních týmových výkonů, lásky ke sportu a vzájemné lidské podpory. „No a vo tom to je“. 1. místo 8.B, 2. místo 9.C, 3. místo 8.E
(pí uč. P Rybárová)

 

Comments are closed.
Roky
Poslední příspěvky
Ed Sport news INFO
All the latest school sport and grass roots reports on ED Sport. News, reports, analysis and more.
SEE ALL
Tweets
Please fill all required widget settings!
Contact Info
Praesent quis risus nec mi feugiat vehicula. Sed nec feugiat arcu.
  • Address Line 1
  • (123) 456 789
  • email@example.com